Wynajem pomieszczeń biurowych w Trójmieście

Kontakt z naszym biurem nieruchomości

Jeśli poszukują Państwo wyjątkowego miejsca na nowe biuro w Gdańsku lub Trójmieście, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem nieruchomości. Chętnie przestawimy Państwu szczegóły naszej inwestycji BCB Business Park obejmującej nowoczesne biurowce klasy A oraz budynki usługowo-handlowe, rekreacyjne i magazynowe. Nasz nowy kompleks biurowy wciąż dysponuje atrakcyjną powierzchnią biurową do wynajęcia, czekamy na wiadomości od firm zainteresowanych wynajmem biur.

Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o.
ul. Azymutalna 9, 80-298 Gdańsk

 www.bcb.com.pl

Biuro czynne: pn. – pt. w godzinach 09:00-16:00

Sekretariat

 +48 58 352 17 26
 biuro@bcb.com.pl


Wynajem powierzchni biurowej BCB Business Park

 +48 606 894 122
 komercjalizacja@bcb.com.pl


Wynajem sal konferencyjnych:

 +48 58 352 17 26
 biuro@bcb.com.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Administratorem danych osobowych jest BCB BUSINESS PARK B2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA, adres Azymutalna 9, 80-298, Gdańsk, numer NIP: 5842726473, numer REGON: 221611876.

Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: biuro@bcb.com.pl

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania.

Na każdym etapie przetwarzania Twoich danych osobowych masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych osobowych. Masz również prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i jest jednocześnie warunkiem do podjęcia działań w celu skontaktowania się z Tobą.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności dostępnej tutaj: Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BCB BUSINESS PARK B2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu w celach marketingowych oraz na profilowanie. Marketing obejmuje produkty i usługi własne BCB BUSINESS PARK B2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA oraz produkty i usługi jej/jego Partnerów handlowych. Wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie mojej zgody przed jej cofnięciem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wszystkie identyfikujące mnie i moją firmę adresy elektroniczne informacji handlowych od BCB BUSINESS PARK B2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA oraz jej/jego Partnerów handlowych, którym BCB BUSINESS PARK B2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA przekazał/a na podstawie niniejszej zgody adres elektroniczny mój bądź mojej firmy.

Wyrażam zgodę na używanie należących do mnie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, tablet, telefon) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez BCB BUSINESS PARK B2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA i jej/jego Partnerów handlowych.

Wyrażam zgodę na udostępnienie do celów marketingowych, w tym profilowania , moich danych osobowych Partnerom handlowym BCB BUSINESS PARK B2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.