Biurowiec

Poznaj atuty Airport City

Unikalna architektura budynków otoczonych urokliwymi terenami zielonymi, bogata infrastruktura usługowa i rekreacyjna, udogodnienia dla pracowników i rozwiązania przyjazne dla biznesu. A wszystko w doskonale skomunikowanej lokalizacji, która dając perspektywy rozwoju, nie zmusza Cię do tracenia cennego czasu na stanie w korkach.

Zapraszamy do nowoczesnej dzielnicy biznesowej Gdańska,
która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła!

  • 90 tys. m2 powierzchni biurowej
  • 6 budynków biurowych klasy A (każdy o powierzchni ok. 9 250 m2)
  • 6 budynków build-to-suit (zaprojektowanych i wybudowanych pod konkretne potrzeby najemców; każdy o powierzchni ok. 5 tys. m2)
  • 5 budynków usługowo-handlowych
  • 1 budynek rekreacyjny
  • 1 budynek logistyczno-magazynowy

Nowoczesna architektura budynków, niska zabudowa, funkcjonalne i dobrze doświetlone przestrzenie biurowe, przestronne i w pełni wyposażone kuchnie
w częściach wspólnych, kantyna, powierzchnie konferencyjno-szkoleniowe, tereny zielone oraz atrakcyjne strefy rekreacyjne i miejsca odpoczynku (umieszczone zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków) sprawiają, że kompleks BCB Business Park to przestrzeń, która pozwoli na komfortową i efektywną pracę w najlepszych warunkach.

Miejsce jest w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także przyjazne rowerzystom (szafki, prysznice, a także miejsca postojowe dla rowerów na parkingach podziemnych i naziemnych).

„Kolejne budynki będą powstawać sukcesywnie, a w miarę rozbudowy BCB będzie się dynamicznie rozwijać, zgodnie z ideą „airport city”. Ważną rolę odgrywać będzie także powierzchnia usługowa i rekreacyjna. Zależy nam, by rzeczywiście powstało tu swego rodzaju biznesowe, ale jednocześnie funkcjonalne, przyjazne i umożliwiające odpoczynek miasteczko.”

Agnieszka Maciejczyk, Prezes Zarządu BCB

Inwestycja