Biurowiec

Poznaj atuty Airport City

O naszej inwestycji w Gdańsku

Nasze nowe biurowce z bogatą ofertą nowoczesnych biur do wynajęcia spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Budynki BCB Business Park wyróżniają się unikatową architekturą, bogatą infrastrukturą usługową i rekreacyjną oraz licznymi udogodnieniami dla pracowników. Biurowce otoczone są przez tereny zielone, dzięki czemu przebywanie w nich i praca będzie prawdziwą przyjemnością. Nasze biuro nieruchomości przy realizacji tej inwestycji postawiło na rozwiązania przyjazne dla biznesu – co okazało się strzałem w dziesiątkę. Atutem BCB Business Park jest również dogodna lokalizacja stwarzająca firmom perspektywy rozwoju, a pracownikom zapewniająca łatwy dojazd do pracy.

BCB Business Park

Zapraszamy do nowoczesnej dzielnicy biznesowej Gdańska,
która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła!

  • 90 tys. m2 powierzchni biurowej
  • 6 budynków biurowych klasy A (każdy o powierzchni ok. 9 250 m2)
  • 6 budynków build-to-suit (zaprojektowanych i wybudowanych pod konkretne potrzeby najemców; każdy o powierzchni ok. 5 tys. m2)
  • 5 budynków usługowo-handlowych
  • 1 budynek rekreacyjny
  • 1 budynek logistyczno-magazynowy

BCB Business Park to nowoczesne budynki biurowe klasy A, o ciekawej zabudowie i atrakcyjnym wyglądzie. Przygotowane przez nas pomieszczenia biurowe  i lokale użytkowe są funkcjonalne, dobrze doświetlone i przestronne. Poza nowymi biurami do użytku oddajemy doskonale wyposażone kuchnie, kantyny, sale konferencyjne i szkoleniowe oraz wspólne strefy wypoczynku i rekreacji. Kompleks BCB Business Park tworzy świetnie funkcjonującą całość z optymalnymi warunkami do efektywnej pracy. Na atrakcyjność inwestycji wpływają również tereny zielone otaczające nasze budynki.

Warto również podkreślić, że nasze biurowce są w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dzięki udogodnieniom dla rowerzystów takim jak szafki, prysznice, a także miejsca postojowe dla rowerów na parkingach podziemnych i naziemnych Państwa pracownicy będą mogli swobodnie przyjeżdżać do pracy również na rowerach.

„Kolejne budynki będą powstawać sukcesywnie, a w miarę rozbudowy BCB będzie się dynamicznie rozwijać, zgodnie z ideą „airport city”. Ważną rolę odgrywać będzie także powierzchnia usługowa i rekreacyjna. Zależy nam, by rzeczywiście powstało tu swego rodzaju biznesowe, ale jednocześnie funkcjonalne, przyjazne i umożliwiające odpoczynek miasteczko.”

Agnieszka Maciejczyk, Prezes Zarządu BCB

Inwestycja