Rent office space in Tricity

Get in touch with our real estate office

If you are looking for a unique location for your new office in Gdańsk or Tricity, contact our real estate office to learn more about our BCB Business Park investment project, which includes modern class A office buildings, as well as service & commercial, recreational and warehouse buildings. Our new office complex still has attractive office space for rent. Contact us if your company is looking to rent out office premises.

Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o.
ul. Azymutalna 9, 80-298 Gdańsk

www: www.bcb.com.pl

Biuro czynne: pn. – pt. w godzinach 8.30-16.30

Sekretariat
Tel. + 48 58 352 17 26 / Fax +48 58 342 44 92
e-mail: biuro@bcb.com.pl

Wynajem powierzchni biurowej BCB Business Park
kom. +48 606 894 122
e-mail: komercjalizacja@bcb.com.pl

Wynajem sal konferencyjnych:
e-mail: biuro@bcb.com.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Administratorem danych osobowych jest BCB BUSINESS PARK B2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA, adres Azymutalna 9, 80-298, Gdańsk, numer NIP: 5842726473, numer REGON: 221611876.

Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: biuro@bcb.com.pl

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania.

Na każdym etapie przetwarzania Twoich danych osobowych masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych osobowych. Masz również prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i jest jednocześnie warunkiem do podjęcia działań w celu skontaktowania się z Tobą.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności dostępnej tutaj: Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BCB BUSINESS PARK B2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu w celach marketingowych oraz na profilowanie. Marketing obejmuje produkty i usługi własne BCB BUSINESS PARK B2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA oraz produkty i usługi jej/jego Partnerów handlowych. Wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie mojej zgody przed jej cofnięciem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wszystkie identyfikujące mnie i moją firmę adresy elektroniczne informacji handlowych od BCB BUSINESS PARK B2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA oraz jej/jego Partnerów handlowych, którym BCB BUSINESS PARK B2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA przekazał/a na podstawie niniejszej zgody adres elektroniczny mój bądź mojej firmy.

Wyrażam zgodę na używanie należących do mnie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, tablet, telefon) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez BCB BUSINESS PARK B2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA i jej/jego Partnerów handlowych.

Wyrażam zgodę na udostępnienie do celów marketingowych, w tym profilowania , moich danych osobowych Partnerom handlowym BCB BUSINESS PARK B2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.