Blog

Kompleksy biurowe

Dlaczego warto wynająć biuro w kompleksie biurowym?

Coraz większą popularnością  wśród firm poszukujących przestrzeni biurowej cieszą się obecnie kompleksy biurowe, które zapewniają otoczenie wspierające biznes. Chodzi nie tylko o nowoczesne rozwiązania w biurowcach, ale także wykorzystanie potencjału terenu otaczającego budynek.

Wynajem powierzchni biurowej

Wynajem lokalu biurowego – na co zwrócić uwagę?

Wynajem lokalu biurowego to ważny etap w życiu firmy. Wynika on często z rozwoju naszej firmy i wzrastającej liczby pracowników. To także kwestia prestiżu – dobrze zlokalizowana, reprezentacyjna siedziba firmy podnosi zaufanie klientów. Niezależnie od przyczyn, dokonując wyboru przestrzeni biurowej, warto zwrócić uwagę na parę kwestii.

Wybór lokalu użytkowego

Lokal użytkowy – jak wybrać najlepszy?

Wybór odpowiedniego lokalu użytkowego często decyduje o sukcesie lub porażce przedsięwzięcia. Na co powinniśmy zwrócić uwagę, by nasz wybór był korzystny?

biuro

6 cech nowoczesnych powierzchni biurowych

Wynajmując pomieszczenia biurowe, warto pamiętać, że ważna jest nie tylko aranżacja biura, ale projekt i wykonanie całego biurowca. Aby można było powiedzieć o biurowcu, że jest nowoczesny, to powinien on posiadać pewne cechy. Na co zwrócić uwagę, by wybrać najlepsze biuro dla naszej firmy?

Biurowce

Jak znaleźć odpowiednią powierzchnię biurową? Cz. 1

Wybierając powierzchnię biurową, powinniśmy rozważyć kilka ważnych czynników, które będą miały wpływ na funkcjonowanie naszej firmy w wybranym przez nas biurowcu.

Biurowiec

Jak znaleźć odpowiednią powierzchnię biurową? Cz. 2

Poszukując przestrzeni biurowej do wynajęcia, poza lokalizacją oraz warunkami technicznymi biurowca, warto zwrócić uwagę na jeszcze inne istotne elementy, które będą miały wpływ na prawidłowe funkcjonowanie naszej firmy.