Blog

Biurowce

Czy warto szukać powierzchni biurowych na wynajem przez biuro nieruchomości

Poszukiwanie odpowiedniego lokalu biurowego do wynajęcia zawsze wiąże się ze stresem i mnóstwem formalności. Dlatego warto korzystać z usług biura nieruchomości przy poszukiwaniu odpowiedniej powierzchni biurowej.

Biurowiec

Pomysł na biuro

Wielu przedsiębiorców zastanawia się, gdzie zorganizować siedzibę swojej firmy. Większość szefów chce mieć naprawdę nowoczesne biuro, do którego z poczuciem dumy będą mogli zapraszać swoich klientów. Taki biura oferują business parki budowane w wielkich miastach. Czym one są?

Biurowce

Jak znaleźć dobre biuro do wynajęcia

Niejednokrotnie w biurze spędza się więcej czasu niż we własnym domu. Dotyczy to przede wszystkim właścicieli firm. Jednak nie tylko z tego powodu znalezienie dobrego biura do wynajęcia ma tak duże znaczenie – biuro to w końcu wizytówka firmy. Od niego w dużej mierze zależy to, jaka będzie efektywność pracy i ocena firmy ze strony […]

Kompleksy biurowe

Dlaczego warto wynająć biuro w kompleksie biurowym?

Coraz większą popularnością  wśród firm poszukujących przestrzeni biurowej cieszą się obecnie kompleksy biurowe, które zapewniają otoczenie wspierające biznes. Chodzi nie tylko o nowoczesne rozwiązania w biurowcach, ale także wykorzystanie potencjału terenu otaczającego budynek.

Wynajem powierzchni biurowej

Wynajem lokalu biurowego – na co zwrócić uwagę?

Wynajem lokalu biurowego to ważny etap w życiu firmy. Wynika on często z rozwoju naszej firmy i wzrastającej liczby pracowników. To także kwestia prestiżu – dobrze zlokalizowana, reprezentacyjna siedziba firmy podnosi zaufanie klientów. Niezależnie od przyczyn, dokonując wyboru przestrzeni biurowej, warto zwrócić uwagę na parę kwestii.