Poszukiwanie odpowiedniego lokalu biurowego do wynajęcia zawsze wiąże się ze stresem i mnóstwem formalności. Dlatego warto korzystać z usług biura nieruchomości przy poszukiwaniu odpowiedniej powierzchni biurowej. (więcej…)

Wielu przedsiębiorców zastanawia się, gdzie zorganizować siedzibę swojej firmy. Większość szefów chce mieć naprawdę nowoczesne biuro, do którego z poczuciem dumy będą mogli zapraszać swoich klientów. Taki biura oferują business parki budowane w wielkich miastach. Czym one są? (więcej…)

Niejednokrotnie w biurze spędza się więcej czasu niż we własnym domu. Dotyczy to przede wszystkim właścicieli firm. Jednak nie tylko z tego powodu znalezienie dobrego biura do wynajęcia ma tak duże znaczenie – biuro to w końcu wizytówka firmy. Od niego w dużej mierze zależy to, jaka będzie efektywność pracy i ocena firmy ze strony potencjalnych klientów czy partnerów biznesowych. (więcej…)

Coraz większą popularnością  wśród firm poszukujących przestrzeni biurowej cieszą się obecnie kompleksy biurowe, które zapewniają otoczenie wspierające biznes. Chodzi nie tylko o nowoczesne rozwiązania w biurowcach, ale także wykorzystanie potencjału terenu otaczającego budynek. (więcej…)

Wynajem lokalu biurowego to ważny etap w życiu firmy. Wynika on często z rozwoju naszej firmy i wzrastającej liczby pracowników. To także kwestia prestiżu – dobrze zlokalizowana, reprezentacyjna siedziba firmy podnosi zaufanie klientów. Niezależnie od przyczyn, dokonując wyboru przestrzeni biurowej, warto zwrócić uwagę na parę kwestii. (więcej…)

Wybór odpowiedniego lokalu użytkowego często decyduje o sukcesie lub porażce przedsięwzięcia. Na co powinniśmy zwrócić uwagę, by nasz wybór był korzystny? (więcej…)

Wynajmując pomieszczenia biurowe, warto pamiętać, że ważna jest nie tylko aranżacja biura, ale projekt i wykonanie całego biurowca. Aby można było powiedzieć o biurowcu, że jest nowoczesny, to powinien on posiadać pewne cechy. Na co zwrócić uwagę, by wybrać najlepsze biuro dla naszej firmy? (więcej…)

Wybierając powierzchnię biurową, powinniśmy rozważyć kilka ważnych czynników, które będą miały wpływ na funkcjonowanie naszej firmy w wybranym przez nas biurowcu. (więcej…)

Poszukując przestrzeni biurowej do wynajęcia, poza lokalizacją oraz warunkami technicznymi biurowca, warto zwrócić uwagę na jeszcze inne istotne elementy, które będą miały wpływ na prawidłowe funkcjonowanie naszej firmy. (więcej…)