Coraz większą popularnością  wśród firm poszukujących przestrzeni biurowej cieszą się obecnie kompleksy biurowe, które zapewniają otoczenie wspierające biznes. Chodzi nie tylko o nowoczesne rozwiązania w biurowcach, ale także wykorzystanie potencjału terenu otaczającego budynek. (więcej…)

Wynajem lokalu biurowego to ważny etap w życiu firmy. Wynika on często z rozwoju naszej firmy i wzrastającej liczby pracowników. To także kwestia prestiżu – dobrze zlokalizowana, reprezentacyjna siedziba firmy podnosi zaufanie klientów. Niezależnie od przyczyn, dokonując wyboru przestrzeni biurowej, warto zwrócić uwagę na parę kwestii. (więcej…)

Wybór odpowiedniego lokalu użytkowego często decyduje o sukcesie lub porażce przedsięwzięcia. Na co powinniśmy zwrócić uwagę, by nasz wybór był korzystny? (więcej…)

Wynajmując pomieszczenia biurowe, warto pamiętać, że ważna jest nie tylko aranżacja biura, ale projekt i wykonanie całego biurowca. Aby można było powiedzieć o biurowcu, że jest nowoczesny, to powinien on posiadać pewne cechy. Na co zwrócić uwagę, by wybrać najlepsze biuro dla naszej firmy? (więcej…)

Wybierając powierzchnię biurową, powinniśmy rozważyć kilka ważnych czynników, które będą miały wpływ na funkcjonowanie naszej firmy w wybranym przez nas biurowcu. (więcej…)

Poszukując przestrzeni biurowej do wynajęcia, poza lokalizacją oraz warunkami technicznymi biurowca, warto zwrócić uwagę na jeszcze inne istotne elementy, które będą miały wpływ na prawidłowe funkcjonowanie naszej firmy. (więcej…)