BCB integruje!

 

Sukcesom w pracy bez wątpienia sprzyja dobra atmosfera i relacje między pracownikami. W ich budowaniu pomagają specjalnie przygotowane wydarzenia.
W piątek 9 czerwca 2017 r. właściciele BCB Business Park zorganizowali piknik, który był okazją do integracji pracowników wielu firm.

Odbywający się w czerwcowe piątkowe słoneczne popołudnie piknik integracyjny przyciągnął około 350 osób: najemców i pracowników BCB. Program wydarzenia pozwolił na aktywny odpoczynek i przywołał miłe wspomnienia. Motywem przewodnim pikniku było „Dzieciństwo XXL”. Każdy dorosły potrzebuje czasem oderwania i odrobiny beztroski! Goście mogli więc zagrać w ogromne bierki czy państwa i miasta, a także spędzić czas na aktywności fizycznej – zainteresowaniem cieszyło się przeciąganie liny i gra w gumę. Smak dziecięcej radości przypominała wata cukrowa, którą goście mogli własnoręcznie przygotować. Nie zabrakło okazji (i chętnych!) do wspólnych zdjęć, a część firm wyróżniła się oryginalnym, samodzielnie wymyślonym strojem. Goście zaangażowali się w gry i zabawy w duchu zdrowej rywalizacji, a najbardziej aktywni z nich mogli zdobyć ciekawe nagrody (np. kojarzący się z dzieciństwem aparat Polaroid). Stracone podczas wydarzenia kalorie uzupełniała bogata oferta gastronomiczna różnorodnych food trucków.

Gwiazdą wieczoru był Piotr Bałtroczyk. Jego występ przyciągnął i urzekł gości pikniku. Pełne poczucia humoru anegdoty i niezwykły kontakt z publicznością dodały wydarzeniu dobrej energii, która udzieliła się wszystkim jego uczestnikom.

Tego typu wydarzenia wpisują się w ideę BCB jako „Aiport City”, czyli powstania nowej dzielnicy biurowej. – Budowanie społeczności jest dla nas niezwykle ważne. Chcemy, by najemcy
i pracownicy dobrze czuli się w BCB, a sprzyja temu nie tylko integracja wewnątrz firm, ale również pomiędzy nimi. Cieszymy się, że nasz kompleks przyciąga prężnie rozwijające się firmy z pozytywnymi i otwartymi na świat i innych ludźmi
– podsumowuje  Agnieszka Maciejczyk, Prezes Zarządu BCB

Choć pierwszy z budynków jest obecnie w pełni skomercjalizowany, drugi z nich wciąż jeszcze czeka na kolejnych najemców. Docelowo będzie tu aż 6 budynków biurowych. Właściciele BCB mają nadzieję, że w gdańskim Rębiechowie uda się stworzyć miejsce z niepowtarzalnym klimatem.